מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים ביהוד

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים ביהוד, מטבחים בנווה מונסון

עיצוב מטבחים ביהוד עושים רק אצל המקצוענים ביותר!

אחריות

כשאתם קונים מטבחים ביהוד בחברת kitchenpt אתם יודעים שאתם פונים לאנשים הנכונים. האחריות שלנו על המטבחים אשר אתם קונים אצלנו בסניף יהוד וכן בחברת מטבחים בנווה מונסון שלנו בסניף החדש. אחריות היא מרכיב חשוב מאוד בהצעת המחיר, שכן, כיום מטבחים מודרניים וכן המטבחים הכפריים השונים המורכבים על בסיס פרזול חכם אינם פשוטים כמו המטבחים שהיו בעבר הבנויים אך ורק מדלתות ומדפים. היום, המטבחים הינם מורכבים מאוד, ופרזול מצריך דיוק בהתקנה, כמו כן, לעיתים הפרזול איננו יציב לאורך זמן ויש צורך בגלל תקלה של חברת הפרזול לבצע התאמות חדשות. פעולות אלו הן מיומנות של נגרים מומחים, לכן כל כך חשוב לקבל אחריות עבור מטבחים ביהוד שקונים מחברה מקומית שתוכלו לדעת תמיד שיש לכם לאן לפנות במידה ומתרחש שינוי כלשהו בפרזול או בחוזק המטבח.

תכנון מטבחים בנווה מונסון

בסניף החדש בנווה מונסון הכנסנו צוות מיוחד בעל מיומנות וידע רב בתחום של תכנון ארונות המטבח וכן אבזור המטבח. תכנון מטבחים בישראל הוא אתגר לא פשוט שכן רוב המטבחים בארץ הינם ממוקמים בגבולות מיוחדים של חלונות ברוחב קיים, מגבלות של קירות וכן אינסטלציה וחשמל שקיימים הרבה פעמים זה מכבר במטבחים שמחליפים בדירות יד שנייה. לכן, כאשר מגיעים לתכנון מטבחים ביהוד או מטבחים בנווה מונסון יש צורך לבחון את תנאי השטח ולבחון אפשרויות שונות לתכנון כך שיותר ויותר שטח ינוצל הן לאחסון והן להתנהלות תקינה ונוחה במטבח, בין אם מדובר עם זוגות צעירים, משפחות גדולות או מבוגרים.

עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים מאופיין בדרך כלל בעובדה שהוא לא מתייחס רק לתכנון הפנימי ולפריסה של המטבח בחלל, אלא לצבעים ולגוונים השונים של המטבח, כמו גם ליישום סגנון ספציפי לפי טעמם של בני הזוג או המשפחה. הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו צריכים להרגיש שייכים, לכל אחד יש את החלום שלו ואת הסגנון העיצובי שהוא רוצה, מומחי העיצוב שלנו יתאימו לכם את המטבח לצרכים ולחלומות שלכם.

לפרטים והזמנות התקשרו: לטלפון שבדף צור קשר

דילוג לתוכן