מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים ביבנה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים ביבנה

חברת kitchenpt מספקת מטבחים ביבנה באיכות הגבוהה ביותר וברמת ביצוע מרשימים!

אתם בוודאי מכירים את המצב שבו אתם נכנסים למקום שרמת השירות מדהימה, היחס מקסים, עד שלב המכירה, אך לאחר מכן, הפרצוף הנעים הופך לפרצוף קודר ובמקום לקבל אתכם בברכה, אתם מתקבלים בזעם ומרמור וכל הזמן נותנים לכם את ההרגשה שאתם דורשים את מה שלא מגיע לכם. חברת מטבחים kitchenpt קמה כסמל לשירות מלא, סמל לרצון ללוות את הלקוח הישראלי בחוויית קניה אמריקאית, מאה אחוזי שירות וביצוע, תמיכה מלאה ונעימה לאורך כל שירות, החל משלב המכירות הברור מאליו, ולאורך כל תקופת האחריות והביצוע.

זמנים זה קודש

kitchenpt הינה חברת מטבחים ביבנה אשר שמה דגש מיוחד על עמידה בזמנים קצרי מועד, מהרגע שבו לקוחות מעוניינים לבצע הזמנה ועד לקבלת המטבח לא צריך לעבור יותר ממספר שבועות בודדים. אנחנו דואגים תמיד להכין את הלקוחות שלנו לתרשים הזרימה של הזמנים, אנחנו מאמינים שהגדרת זמנים ברורה מונעת הרבה לחצים ותסכולים. יחד, נתכנן מתי אתם צריכים את המטבח בפועל על מנת שלא יינזק בבנייה או בשיפוץ, כך, אנו נספק לכם את המטבח במהירות המקסימלית ובזמני המתנה מינימליים וכמובן ללא איחורים.

אחריות

אין מוצר חף מתקלות, לעיתים קורה שתקלה מסוימת או שאלה שיש ללקוח לגבי עניין ספציפי במטבח צריכה הגעה של איש שירות. אנחנו מאמינים ששירות אמתי ומכירה של חברת מטבחים ביבנה מקצועית באמת צריכה לדעת לתת מענה מהיר ככל האפשר לכל תקלה, כך לקוחות החברה יכולים לדעת שגם אם יהיה להם שאלה כלשהי, בעיה או הערה תמיד יהיה מי שיקשיב להם, גם אחרי שהמטבח סופק, לכל אורך האחריות.

חברות רבות מספקות את המטבחים אולם לאחר מכן במידה וישנה תקלה כלשהי זמן ההגעה לקריאת שירות יכול לקחת שבועות, לא משתלם לנסוע במיוחד ללקוח רק כדי לבדוק ידית. אצלנו בחברת kitchenpt שירות מהיר ומתן מענה לאחריות שאנחנו מספקים זה ברירת המחדל שלנו, ולכן הלקוחות שלנו נהנים ממענה מקיף ויסודי.

לקבלת שירותי התקנת מטבחים ביבנה, תכנון ועיצוב, התקשרו עכשיו!

דילוג לתוכן