מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בקריית גת

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

אם עד עכשיו, חשבתם שמטבח זה שיש, כיור או שניים, ארונות צרים מעץ פשוט, ומטבח קטנצ'יק שבקושי יש בו מקום, אנו בחברת kitchenpt, נעזור לכם לקבל בבית שלכם, מטבח אחר וחדש, שיראה ממש כמו ארמון. כל מי שיכנס אליכם לבית, לא יידע אם הוא נמצא בבית פרטי, או בארמון יוקרתי. תושבי קריית גת והדרום, יכולים להרגיש מלכים גם אם חזית הבניין נראית פשוטה. אנו מומחים של עיצוב מטבחים קריית גת, ונשנה לכם את חלל הבית.

העיקר- הוא כיצד לעצב ולתכן את החלל:

הרבה פעמים, כשאנו רואים דירה ישנה ופשוטה, אנו מרגישים כלפיה דחייה. אולם- כאשר אתם רוכשים דירה גדולה, אך ישנה מאוד, רכשתם אוצר. הכלל העיקרי בעיצוב פנים, הוא תכנון נכון, ועיצוב של החלל. לכן, במהלך עבודתנו עם מטבחים קריית גת, אנו נציע לכם כיצד לתכנן מחדש את החלל הביתי, ולעצב אותו בצורה יוקרתית. אנו נציע לכם לאחד חלקים בבית: "הול", מטבח, וסלון, ואת החלל הגדול הזה, לעצב בצורה יוקרתית.

הייחודיות שלנו- עיצוב של כל החלל המשפחתי:

ישנם חברות מטבחים רבות, אך מה שמייחד את מטבחים קריית גת, הוא העובדה שאנו מציעים עיצוב לכל החלל: חיפוי לרצפה, חיפוי לקירות, ריהוט, התאמת התאורה לסגנון המטבח, ובעצם עוזרים לכם להפוך את הקירות והרצפה הישנים לשטח אחר לגמרי. צריך להבין שההול והמטבח והסלון עם העובש, יכולים להפוך לחלל גדול עם מראה יוקרתי. אנו נציע לכם מטבחים יוקרתיים, הלקוחים ממחוזות אחרים בעולם.

חקרנו ובדקנו בכל העולם, ואנו מציעים לכם את המיטב:

מה מיוחד כל כך בקטלוג של מטבחי קריית גת, שגם אם תבחרו בסגנון כמו מטבחים כפריים, עדיין תקבלו מטבח כפרי מרהיב ביופיו? מה הסוד שלנו? צוות המומחים שלנו, חקר ובדק בכל העולם. הוא עבר בארמונות היוקרתיים, במטבחי היוקרה בצרפת ובאיטליה, ובמטבחים הכפריים היפים באנגליה, ולמד כיצד ניתן לבנות את המטבחים: איזה סוג עץ להשתמש לבניית הרהיטים, ריצוף מתאים, חיפוי הקיר המתאימים לסגנון, גילופי עץ משלימים. כך הצוות שלנו עבד ביסודיות על קטלוג, שמחקה את המטבחים היוקרתיים בעולם, על ידי כך שמשתמש באותם רכיבים בדיוק.

כיצד הופכים מטבח ליוקרתי?

צוות מטבחים קריית גת, יבחר אתכם את סגנון המטבח אותו אתם רוצים. בשלב העבודה, העובדים שלנו יהרסו את הרצפה והקירות. אנו נשים לכם ריצוף יוקרתי המתאים לסגנון המטבח. אנו נבנה לכם ארונות מטבח. החומרים הם חומרים שכולם מכירים, אך נעצב ונגלף אותם בצורה יוקרתית. אנו נציע לכם בחירה נכונה של ריהוט. ולסיום, נעצב ביחד אתכם את תאורת המטבח, בסגנון המותאם ממש למטבח שלכם, ובגוונים המתאימים לגווני המטבח שלכם.

אז אם אתם מחפשים מטבח יוקרתי, אנחנו הכתובת. צרו אתנו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

דילוג לתוכן