מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בכפר יונה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בכפר יונה

לתושבי כפר יונה מגיע הטוב ביותר, מטבחים בכפר יונה של חברת kitchenpt כך תיהנו ממטבח מושלם!

צבעים

קיימים כיום מטבחים רבים לבחירה, אם בעבר כאשר היו מחפשים מטבחים בכפר יונה ככל הנראה הבחירה הייתה של מטבחים בצבע לבן, פורמייקה מבריקה או מט, הרי שכיום האפשרויות לבחירה הינן עצומות ביותר. מטבחי פורמייקה וגם מטבחים הצבועים בתנור מגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים. אם אתם אנשים שאוהבים ססגוניות וצבע, חברת kitchenpt המספקת מטבחים בכפר יונה תשמח לעצב עבורכם מטבחים במגוון צבעים, צבעים פסטלים, צבעי עץ, צבעים עזים, צבעי שמנת ופנינה ועוד… המטרה שלנו לספק לכם מטבחים בצבעים ובסגנון שאתם אוהבים כדי שאתם תיהנו להשתמש במטבח כפי שתמיד חלמתם, מבלי להתפשר על החלום.

גדלים

ישנם גדלים רבים של מטבחים, גודל המטבח תלוי בהרבה מאוד פרמטרים כגון מבנה החלל הפנימי של המטבח ברמה האדריכלית ועיצוב הפנים, אך יחד עם זאת, חשוב שתדעו שהגדלים של המטבח יכולים להשתנות בעזרת קצת יצירתיות ותכנון חכם. לכן, אם אתם אוהבים שטחי אחסון רבים, אנחנו ממליצים לכם לתכנן ולעצב את החלל כך שתנצלו כל פינה גם במקרה שהמטבח שלכם ממוקם בחלל פיזי קטן למידות שהייתם רוצים. למעשה, מטבחים בכפר יונה לא חייבים להיות קטנים גם תחת אילוץ, בעזרת חכמה והרבה ניסיון ניתן להגיע ליעדים של הגדלת שטחי האחסון במטבח נתון בעשרות אחוזים.

איכות החומרים

החומרים בהם אנו עושים שימוש בחברת kitchenpt הינם החומרים המשובחים ביותר בתחום הנגרות, אנחנו משתמשים בפלטות עץ סנדביץ אשר הורכבו במיוחד עבור שימוש במטבחים תחת נשיאת משקל רב של שיש ותכולה. רק מי שמשתמש בחומרים איכותיים גם עבור גוף הארון וגם עבור הפרזול השונה במטבח יכול להבטיח שהתוצאה תהיה מושלמת, ארונות יציבים ואיכותיים לשנים רבות.

אחריות

בהתאם לאיכות החומרים שלנו, בחברת kitchenpt אנו מייצרים מטבחים בכפר יונה אשר שמורים תחת אחריות לאורך שנים, כאשר תמיד תמצאו כתובת יציבה וברורה לפניה בכל שאלה ועניין.

מחפשים מטבחים בכפר יונה? התקשרו עכשיו ותיהנו מביצוע מושלם ובזמן קצר!

דילוג לתוכן